درباره ما

about us

شرکت دانش بنیان آرمان تجهیز مدیسا (آرامد) در دی ماه ۱۳۹۲ به عنوان یک استارت آپ فعال در حوزه توسعه تجهیزات و نرم افزارهای تخصصی حوزه توان بخشی تاسیس گردید. آرامد، با گرد هم آوردن دانش آموختگان برتر دانشگاه های داخل و خارج از کشور در رشته های تلفیقی مهندسی و پزشکی، و با همکاری های تنگاتنگ علمی و پژوهشی با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور، موفق به توسعه تکنولوژی های نوین در حوزه های فناوری سلامت گردیده است.

علاوه بر محصولات داخلی، آرامد با همکاری با شرکت های Medicapteurs فرانسه و همچنین Diers آلمان، بعنوان شرکت های پیشرو در زمینه های آنالیز اختلالات پا و ستون فقرات در اروپا، علاوه بر عرضه انحصاری محصولات این شرکت ها در کشور، همکاری های گسترده علمی و پژوهشی را دنبال می نماید.

آرامد مفتخر است با توسعه تجهیزات و نرم افزارهای تخصصی در حوزه تشخیص اختلالات بیومکانیک پا، نرم افزارهای تخصصی CAD/CAM پزشکی، توسعه نرم افزارهای طراحی و ساخت ارتوزهای پا و همچنین ساخت اولین برند صندل بلنسر اختصاصی درمانی در کشور با نام تجاری baltec3D، نقش پیشرو در ارائه فناوری ها و خدمات مرتبط با حوزه پا پزشکی و آنالیز ستون فقرات را در کشور ایفا می نماید.

حمایت و همراهی همیشگی جامعه ارتوز و پروتز و پزشکی کشور، مهم ترین دستاورد و پشتوانه تلاش بیشتر ما در آرامد، برای ارائه بروزترین و بالاترین فناوری ها و خدمات در حوزه سلامت بیومکانیکال در میهن عزیزمان بوده است.