غرفه شرکت آرامد در کنگره دو سالانه انجمن ارتوز و پروتز ایران مورد استقبال چشم گیر و بی نظیر کارشناسان و اساتید رشته ارتوز و پروتز از استان ها، مراکز، ارگان ها و دانشگاه های مختلف علوم پزشکی کشور قرار گرفت. در این همایش، کارشناسان آرامد با ارائه محصولات سخت افزاری، شامل دستگاه های فوت اسکنر پدوآنالایزر PA06، پلتفرم آنالیز فشار پا پداین ۱۶۰۰، نرم افزارهای آنالیز بیومکانیک پا Pedosoft و نرم افزار طراحی کفی و صندل به روش کد کم با نام iCADinsole به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.

در این نمایشگاه، برای نخستین بار نمونه های اولیه تولید شده از نسل اول صندل بلنسرهای بالتک به نمایش در آمد که مورد استقبال چشم گیر مخاطبان و اساتید این رشته قرار گرفت. صندل بلنسر بالتک، محصول جدید آرامد بوده که با استفاده از روش های تولید پیشرفته CAD/CAM، امکان اختصاصی سازی طراحی صندل های درمانی ارتوپدیک را با حداکثر شرایط اختصاصی برای هر بیمار در اختیار درمانگر قرار می دهد.

اولین کنگره بین المللی و دوازدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران، ۲۵ لغایت ۲۷ آبان ماه سال جاری در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.

ما در آرامد، ضمن تشکر از حسن اعتماد و استقبال بی نظیر جامعه ارتوپدی فنی در دوازدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران، نهایت تلاش و دانش خود را در جهت ارتقاء تکنولوژی، محصولات و خدمات مورد نیاز جامعه ارتوپدی فنی به کار گرفته و امیدواریم در آینده نزدیک، با ارائه محصولات جدید پاسخگوی نیاز بیماران و کارشناسان این رشته مهم درمانی در سطح کشور باشیم.