cadsol3d

اگر شما از کاربران iCADinsole هستید، خبر خوب اینکه نرم­ افزار CADSOL3D، ورژن ارتقاء یافته و جدید این نرم افزار در آینده­ ای نزدیک به صورت رایگان برای استفاده مراکز درمانی عرضه خواهد شد.

در نگاه اول شاید CADSOL3D تنها یک به روزرسانی ساده از iCADinsole به نظر بیاید، اما مروری بر قابلیت­های اضافه شده به این نرم­ افزار نشان می­دهد که تغییرات صورت گرفته فراتر از یک به روزرسانی ساده است.

محیط کاربری جذاب و امکانات طراحی و ویرایشی در محیط سه بعدی، حس طراحی آزادانه در محیط یک کارگاه مجهز را به کاربر منتقل، و امکان طراحی آنچه در ذهن دارد را به طور وسیعی در اختیار او قرار می دهد. از جمله قابلیت های جدید در CADSOL3D می توان به مدیریت فایل های بیماران اشاره نمود. در نرم­ افزارهایی که با پایگاه­ های داده سروکار دارند، یکی از مهمترین نکات دسترسی آسان و سریع به فایل­ها و مدیریت آنها می باشد. CADSOL3D با امکان اتصال مستقیم به دیتابیس اسکن پای بیماران، فرآیند بارگیری و خواندن فایل­های جدید و دسترسی به فایل­ های طراحی شده قبلی را تسهیل نموده و با قابلیت جستجو در لیست بیماران، احتمال هرگونه خطا و اشتباه را از بین برده است.

یکی از امکانات قابل­ توجهی که در CADSOL3D به چشم می­خورد، قابلیت طراحی ارتز جهت جبران کوتاهی اندام ((Leg Length Discrepancy (LLD) می­ باشد که در نوع خود، ویژگی منحصر به فرد و کاربردی می­ باشد. امکان مشاهده تغییرات اعمالی در مقاطع گوناگون از نمایی برش­ خورده (Section View)، امکان طراحی سه­ بعدی همزمان برای هر دو پا یا انتقال طراحی از یک پا به پای دیگر، مشاهده و مقایسه همزمان طراحی­ های صورت گرفته برای هر پا در هر مرحله از طراحی، ذخیره سازی خودکار اطلاعات و … از دیگر امکانات جدید در CADSOL3D می ­باشند.

اضافه شدن بخش مدیریت مالی از دیگر تغییرات این سیستم در مقایسه با iCADinsole می باشد که در قسمت حساب کاربری کلینیک­های درمانی خودنمایی می کند. در این بخش کاربر این امکان را دارد تا تراکنش­ های مالی مربوط به سفارشات خود را به ساده ­ترین، سریع­ ترین و امن ­ترین شکل ممکن انجام داده و مدیریت نماید.

شاید بتوان گفت سادگی روال و مراحل کارکردن با CADSOL3D  و در یک کلام کاربرپسندی آن، در کنار محیط زیبای نرم­ افزار، آن ­را در رده محبوب­ترین­ ها قرار می ­دهد. کاربر می­تواند با صرف زمان، هزینه و انرژی اندک، کفی یا صندل اختصاصی بیمار را به روشی ساده و لذت­ بخش و با بالاترین دقت ­طراحی نماید.

با عرضه رایگان این محصول نرم افزاری شرکت آرامد در اوایل مهرماه، کلینیک های ارتوپدی فنی بزودی خواهند توانست از قابلیت های کاربردی و جذاب CADSOL3D برخوردار گردند.

۱۱