بالتک
عرضه نسل جدید «صندل بَلِنسرهای» سفارشی ساز بالتک از ابتدای آذر ماه در کلینیک های ارتوپدی فنی و سایر مراکز پزشکی تخصصی فعال زیر نظر کارشناسان ارتز و پروتز آغاز می گردد.

سری جدید صندل بَلِنسرهای بالتک همگام با برترین برندهای روز دنیا، از بالاترین تکنولوژی در حوزه طراحی CAD/CAM بهره برده و در قیاس با نسل پیشین خود از ارتقاء چشم گیر شکلی و عملکردی برخوردار می باشد. طراحی شکلی این صندل بَلِنسر در محیطی سه بعدی و توسط نرم افزار CADSOL3D صورت پذیرفته و انتخاب ظاهری کلیه المان ها در دست کاربر می باشد. در این نوشتار، به برخی از ویژگی های اصلی صندل بلنسرهای بالتک نگاهی گذرا خواهیم داشت. برای مشاهده کاتالوگ دیجیتال این محصول، اینجا را کلیک کنید!

مدل ها و آرایش های اصلی

نسل جدید صندل بَلِنسرهای بالتک در دو مدل دو چسبی با نام اُوان (Ovan) و سه چسبی با نام بوتالی (Bouttali) عرضه می گردد. هر یک از دو مدل فوق، دارای دو آرایش اصلی با نام های «پایه» و «دور-رنگ» می باشند که لازم است در زمان سفارش دهی از سوی کلینیک مشخص گردند.

تفاوت میان دو آرایش «پایه» و «دوررنگ» چیست؟

در آرایش دور-رنگ، بدنه اصلی صندل بلنسر به رنگ مشکی بوده و دور تا دور آن با نواری با رنگ انتخابی بیمار پوشانده شده است. این در حالی است که در آرایش پایه، بدنه اصلی با رنگ انتخابی بیمار ساخته می شود و کل بخش فومی بلنسر به صورت تک رنگ می باشد. تصاویر زیر نشان دهنده دو نمونه «دور-رنگ» و «پایه» می باشند.

 

baltec

آرایش دور-رنگ، مدل بوتالی

baltec

آرایش پایه، مدل بوتالی

چرم طبیعی یا مصنوعی؟

در سری جدید بلنسرهای بالتک، انتخاب چرم مصنوعی و یا طبیعی به منظور مدیریت هزینه بیمار در انتخاب کاربر است. کاربر می تواند بر حسب انتخاب جنس مورد نظر، رنگ و طرح مورد نظر خود را از کالیته چاپی و یا دیجیتال انتخاب نموده و کد انتخابی بیمار را وارد نرم افزار نماید.

طراحی در محیط سه بعدی

سفارشی سازی هندسه صندل بلنسرهای بالتک در نسل جدید از قابلیت های بالاتری در محیط سه بعدی برخوردار می باشد. الگوریتم های طراحی و ساخت صندل در سری جدید از بهبودهای چشم گیر فنی در محیط سه بعدی برخوردار بوده و محیط نرم افزار CADSOL3D از کاربرپسندی بالاتری در مقایسه با iCADinsole برخوردار می باشد.

فوم های جدید

رفتار مکانیکی فوم های به کار گرفته شده در بلنسرهای بالتک از اهمیت بسزایی در ماندگاری و راندمان مناسب درمانی کفی و یا صندل ها برخوردار است. از اینرو در بالتک با تعریف پروژه های تحقیقاتی موثر با پژوهشگران در دانشگاه صنعتی شریف در حال بهبود مداوم رفتار دینامیک متریال های به کار گرفته شده در بلنسرها هستیم. در سری جدید صندل بلنسرهای بالتک، از متریال جدید برای زیره و بدنه فومی بهره گرفته شده که دارای نقش قابل ملاحظه ای در جذب بهتر شوک دینامیک و کیفیت ظاهری صندل می باشد.

دسترسی ارزان به تکنولوژی CAD/CAM

تولید صندل بلنسر با روش های CAD/CAM علیرغم مزایای بسیار در قابلیت کنترل هندسی و راندمان بالای درمانی، از روش های بسیار گرانقیمت و با کیفیت در سطح دنیا محسوب شده که تولید و عرضه آن را تنها در کشورهای اروپایی و امریکا عملی ساخته است. در بالتک با استفاده از روش های تولید متمرکز، ضمن دست یابی به بالاترین کیفیت در تولید، امکان بهره برداری از این تکنولوژی را برای تمامی مراکز درمانی در سطح کشور فراهم آورده ایم. برای اطلاع از قیمت های جدید، دریافت کاتالوگ و پاسخ به سوالات فنی با ما تماس بگیرید!

مشاهده کاتالوگ دیجیتال از اینجا