فوت اسکن

آرامد اولین نسخه از جدیدترین نرم افزار خود در حوزه طراحی و ساخت کفی و صندل به روش CAD/CAM، با نام تجاری CADSOL3D را عرضه نمود. این نرم افزار که از قابلیت های مشابه با برترین نرم افزارهای تخصصی CAD/CAM در سطح دنیا برخوردار می باشد، قابلیت طراحی سه بعدی ارتوزهای اختصاصی پا را در اختیار درمانگران حوزه ارتوپدی فنی قرار می دهد. پیش از این نرم افزار iCADinsole به عنوان اولین نرم افزار تخصصی طراحی صندل به روش CAD/CAM توسط این شرکت منتشر گردیده بود.

از قابلیت های فنی این نرم افزار می توان به امکان طراحی در محیط های دو و سه بعدی، امکان طراحی همزمان کفی و یا صندل به روش CAD/CAM، اضافه نمودن انواع پدهای اصلاحی کفی، اختصاصی سازی هندسی قوس های طولی داخلی، بیرونی و عرضی پا، تنظیم موقعیت و شکل پاشنه، پدهای پاشنه، متاتارس و پدهای موضعی کاهش فشار، تنظیمات جبرانی کوتاهی در طول اندام، اختصاص انواع وج های سراسری و یا موضعی و …. اشاره نمود.

اصول UI/UX به کار گرفته شده در این نرم افزار حداکثر میزان کاربرپسندی و سرعت و دقت در طراحی را برای کاربر فراهم می سازد. این نرم افزار برخلاف نمونه های گران قیمت مشابه خارجی به صورت رایگان در اختیار کلیه مراکز ارتوپدی فنی کشور قرار گرفته و امید می رود با بهره برداری از آن، امکان برخورداری از تکنولوژی CAD/CAM در ساخت ارتوزهای درمانی پا برای کلیه مراکز در سراسر کشور فراهم آورده شود.

از دیگر ویژگی های عملکردی نرم افزار CADSOL3D عدم نیاز به تجهیز مراکز ارتوپدی فنی به تجهیزات ساخت و دستگاه های سی ان سی تولید ارتوز به روش CAD/CAM می باشد. این نرم افزار علاوه بر امکان طراحی صندل و کفی های اختصاصی، امکان مدیریت بر تولید سفارشات، پرداخت آنلاین و انتخاب متریال به کار گرفته شده در هر ارتوز را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

مراکز ارتوپدی فنی می توانند با تماس با شماره های شرکت آرامد، ضمن معرفی مرکز خود جهت دریافت لینک دانلود رایگان نرم افزار اقدام نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار، با ما تماس بگیرید.

 

۱۱