Aramed

پس از انجام بررسی های علمکردی و ارزیابی های صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان، شرکت آرمان تجهیز مدیسا (آرامد) در ردیف شرکت های دانش بنیان صنعتی کشور معرفی گردید.

شرکت ها و موسسات دانش بنیان، شامل شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل می شود.

برخورداری از برنامه های تحقیق و توسعه در زمینه فناوری های جدید توان بخشی در کنار توسعه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری نوین توان بخشی باعث گردید تا کلیه دستگاه ها و نرم افزارهای تولیدی این شرکت در زمره محصولات دانش بنیان مورد تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان واقع شده و این شرکت در گام اول موفق به کسب عنوان دانش بنیان صنعتی گردد.

شرکت آرامد پیش از این و در سال های گذشته مفتخر به دریافت جوایز از جشنواره های علمی و تحقیقاتی بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری گردیده بود که از آن جمله می توان به انتخاب این شرکت به عنوان دارنده طرح و اختراع برتر در جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی در سال ۱۳۹۲ اشاره نمود.

ضمن تبریک این موفقیت به کلیه همراهان شرکت آرامد در جامعه ارتوپدی فنی و توان بخشی کشور، امید است این رویداد گامی در جهت پیشرفت محصولات ارایه شده و کسب رضایت بیشتر مشتریان باشد.