[rev_slider slider1]

پرسش های متداول درباره نرم افزار طراحی ارتوز CADSOL3D

 1. ۱
  چه کسانی می توانند از CADSOL3D استفاده کنند؟
  نرم افزار CADSOL3D یک نرم افزار تخصصی پزشکی بوده که بنا به قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران بهره برداری تخصصی از آن جهت ساخت کفی و صندل های درمانی تنها برای مراکز ارتوپدی فنی و یا سایر مراکز پزشکی دارای مسئول فنی ارتوپدی فنی مجاز می باشد.
 2. ۲
  آیا استفاده از نرم افزار CADSOL3D سخت و پیچیده است؟ برای آموزش چقدر زمان نیاز است؟
  با توجه به آشنایی فارغ التحصیلان رشته ارتوز و پروتز با مفاهیم بنیادین در طراحی و ساخت ارتوزهای کف پا، این افراد با استفاده از راهنمای کاربری براحتی امکان استفاده از نرم افزار را خواهند داشت. نرم افزار از کاربرپسندی بالایی برخوردار بوده و تنها پس از چند بار استفاده تسلط کامل کاربر را به همراه خواهد داشت.

   

 3. ۳
  آیا پس از طراحی نیاز به تماس تلفنی و یا پیگیری خواهد بود؟
  خیر، کلیه مشخصات ارتوز طراحی شده، اعم از شکل هندسی سه بعدی و متریال استفاده شده در آن، همچنین تعداد و روکش و سایر المان های مدنظر طراح در نرم افزار مشخص شده و نیازی به پیگیری تلفنی و یا حضوری پس از ارسال سفارش نخواهد بود.
 4. ۴
  زمان تحویل ارتوزهای تولید شده به چه صورت است؟
  با توجه به زمان مورد نیاز جهت ساخت اختصاصی هر ارتوز با مشخصات دقیق هر بیمار، در حال حاضر زمان تحویل کفی ۶ روز کاری و صندل ۱۰ روز کاری می باشد.
 5. ۵
  امکان تحویل سریع تر ارتوزهای ساخته شده وجود دارد؟
  بله، در موارد خاص و با هماهنگی واحد پشتیبانی سفارشات، امکان برخورداری از سفارش اکسپرس برای موارد فوری وجود خواهد داشت. در تحویل اکسپرس، مراحل تولید در نصف زمان معمول، یعنی کفی ۳ و صندل ۵ روز کاری صورت می پذیرد.
 6. ۶
  آیا در زمان سفارش نیازی به پرداخت است؟
  خیر، هر کلینیک دارای یک اعتبار اولیه نزد شرکت آرامد می باشد. میزان اعتبار پیش فرض تمامی مراکز در ابتدای همکاری حداقل پنج میلیون ریال می باشد. با افزایش میزان همکاری اعتبار اختصاص یافته به مراکز درمانی افزایش می یابد. افزایش اعتبار از طریق سامانه پیامکی شرکت به مسئول فنی کلینیک اعلام می گردد.
 7. ۷
  برای شارژ حساب اعتبار نیاز به مراجعه به بانک و یا پرداخت به کارت است؟
  خیر، در صورت اتمام اعتبار و یا پس از گذشت دو ماه از ارسال سفارشات، شارژ مجدد حساب بدون نیاز به پرداخت کارتی و یا مراجعه به بانک، از طریق درگاه زرین پال شرکت آرامد صورت می پذیرد.
 8. ۸
  محدوده خدمت رسانی تنها در تهران است؟ هزینه ارسال به چه صورت محاسبه می شود؟
  ارسال سفارشات به کلیه نقاط کشور امکان پذیر است. مناطق داخل شهر تهران از طریق پیک های اینترنتی و خارج از تهران توسط حمل تیپاکس صورت می پذیرد. هزینه ارسال بر عهده مشتریان محترم می باشد. از اینرو امکان ارسال سفارشات شهرستان ها به صورت تجمیعی یک روز در هفته نیز میسر می باشد.
 9. ۹
  نرم افزار CADSOL3D با کدام برندهای اسکنر پا منطبق است؟
  علاوه بر فوت اسکنرها و پلتفرم های آنالیز فشار تولید شرکت های آرامد و Medicapteurs فرانسه، این نرم افزار از قابلیت انطباق با فوت اسکنرهای معتبر موجود در بازار برخوردار می باشد. برای اطمینان از انطباق دستگاه اسکنر پای موجود در مرکز خود با این نرم افزار، می توانید جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.
 10. ۱۰
  آیا نرم افزار نیازمند بروز رسانی است؟ پشتیبانی نرم افزار به چه صورت است؟
  پس از نصب اولیه، کلیه بروزرسانی های نرم افزار به صورت خودکار صورت می پذیرد. پشتیبانی آنلاین و یا تلفنی از طریق تماس با شماره های شرکت و یا شماره های مستقیم پشتیبانی فنی نصب نرم افزار امکان پذیر می باشد.
 11. ۱۱
  هزینه های نرم افزار و نصب آن به چه صورت است؟
  نرم افزار CADSOL3D و خدمات انطباق و نصب آن در مراکز ارتوپدی فنی به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین جهت آشنایی با محصولات شرکت آرامد، ساخت اولین سفارش هر کلینیک به صورت رایگان صورت می پذیرد.
 12. ۱۲
  برای شروع چه باید کرد؟ نصب نرم افزار به چه صورت است؟
  برای شروع می توانید با وارد نمودن نام و شماره تماس مرکز درمانی در لینک پایین این صفحه، و یا تماس با شماره های شرکت، درخواست دریافت لینک دانلود نرم افزار CADSOL3D را ارائه نمایید. از این مرحله به بعد، کارشناسان فنی ما همراه شما بوده و پس از بررسی امکان نصب، نسخه متناسب با دستگاه اسکن پای موجود در مرکز را برای شما نصب خواهند کرد. آموزش کار با نرم افزار در قالب راهنمای کاربری به همراه پشتیبانی تلفنی صورت می پذیرد.